Absolventi MŠ

[disable_gallery]

2015-2016

 ms2016
MŠ Poděšín 2016

Horní řada zleva: Lukáš Enderle, Dominik Vencovský, Miloslav Šorf, Justýna Šorfová, Vojtěch Chvátal, David Chvátal, Klára Prchalová.

 Střední řada zleva: Lukáš Schauer, Kryštof Šimek, Petrik Jaroš, Tereza Chvátalová, Petra Rosecká, Dominik Jaroš, Denisa Bartoňová, Eliška Navrátilová.

 Dolní řada zleva: Josef Šorf, Matěj Sláma, Alžběta Černá, Jana Enderlová

 Učitelky: Šárka Zelenková,Hana Řičanová

 

2014-2015

 ZS_Podesin_2015
MŠ Poděšín 2015

Horní řada zleva: Lukáš Enderle, Miloslav Šorf, David Chvátal, Vojtěch Chvátal, Matěj Neubauer, Dominik Vencovský, Kryštof Šimek

 Spodní řada zleva: Tereza Chvátalová, Barbora Šimková, Eliška Navrátilová, Klára Prchalová, Tereza Jágrová, Justýna Šorfová, Petra Rosecká.    

 Učitelky: Šárka Zelenková,Hana Řičanová

2013-2014

 MS2014
MŠ Poděšín 2014

3. řada zleva: Jiří Jaroš, Martin Jaroš, Daniela Holcmanová, Pavel Palas, Matyáš Navrátil, František Rosecký, Tereza Jágrová, Barbora Šimková

2. řada zleva: Matěj Neubauer, Klára Prchalová, Eliška Navrátilová, Justýna Šorfová, Miloslav Šorf, Vojtěch Chvátal, Dominik Vencovský

Na zemi zleva: Petra Rosecká, Kryštof Šimek

učitelky: Šárka Zelenková, Hana Řičanová.

2012-2013

 MS2013
 MŠ Poděšín 2013

3. řada zleva: Eliška Košáková, Zuzana Kirschlangerová, Matyáš Navrátil, Richard Marek, Daniela Holcmanová, Ondřej Bláha

2. řada zleva: Johana Jarošová, Eliška Navrátilová, Ema Zmeková, Vojtěch Chvátal, Pavel Palas

1. řada zleva: Klára Prchalová, František Rosecký, Matěj Neubauer, Jáchym Jaroš, Tereza Jágrová

 

2011-2012

 MS2012
1. řada zleva: Dana Trávníčková, Hana Říčanová, Štěpánka Košáková, Blažena Říhová 2. řada zleva: Michaela Šlechtická, Adéla Šimková, Jan Poul, Jaromír Jágr, Martin Prchal, Richard Marek, Eliška Košáková, Vladislav Korecký, Zuzana Kirschlaangerová

3. řada zleva: Matyáš Navrátil, František Rosecký, Tadeáš Vencovský, Ondřej Bláha, Ema Zmeková, Matěj Neubauer, Tereza Jágrová, Pavel Palas, Barbora Šimková

 

2010-2011

Nahoře jsou učitelky:    Hana Řičanová a Dana Trávníčková.

Pod nimi zleva je:          Michaela Enderlová, Stanislav Černý, Jakub Rosecký, Jan Pařík, Martin Prchal, Marek Neubauer, Vojtěch Šlechtický, Jan Chvátal a Filip Chvátal.

Ve spodní řadě zleva je: Michaela Šlechtická, Daniela Holcmanová, Jan Poul, Ondřej Bláha, Adéla Šimková, Jana Chvátalová, Eliška Košáková, Richard Marek, Jaromír Jágr, Alžběta Jarošová, Tereza Marková a Andrea Sekničková.

 

2009-2010

ms2009-2010.jpg

3.řada: Říčanová Hana, Doležalová Iva
2.řada: Prchal Martin, Chvátal Filip, Slabá Natálie, Bláhová Šárka, Prchal Lukáš, Chvátal Jan, Šlechtický Vojtěch, Poulová Lucie, Marková Tereza, Neubauer Marek
1.řada: Šlechtická Michaela, Chvátalová Ivana, Marek Richard, Poul Jan, Jarošová Alžběta, Enderlová Michaela, Chvátalová Jana, Košáková Šárka, Košáková Eliška, Sekničková Andrea, Bláha Ondřej

 

2008-2009

 MS2009
MŠ Poděšín 2009.3.řada: Chvátal Marek, Marková Kateřina, Šlechtický Vojtěch, Prchal Lukáš, Chvátal Filip, Slabá Natálie

2.řada: Sekničková Abdrea, Jarošová Alžběta, Marková Tereza, Šlechtická Michaela, Chvátal Jan, Neubauer Marek

1.řada: Chvátalová Ivana, Bláhová Šárka, Pařík Jan, Enderlová Michaela, Poulová Lucie, Košáková Šárka

 

2007-2008

 MS2008
MŠ Poděšín 2008.1.řada: Chvátal Filip, Šlechtický Vojta, Neubauer Marek

2.řada: Bláhová Šárka, Pařík Jan, Poulová Lucie, Marková Tereza, Jarošová Alžběta, Slabá Natálie, Sekničková Andrea, Chvátalová Ivana, Košáková Šárka 3.řada: Chvátal Mojmír, Sekničková Erika, Marková Kateřina, Černý Lubomír, Pařízková Kristýna, Frübauer Filip, Rosecká Gabriela, Prchal Lukáš, Šlechtický Jiří     4.řada učitelky: Vondráčková Alena, Sobková Libuše

2006-2007

 MS2007
Mateřská škola Poděšín 2007. Zleva stojí: Šlechtický Jiří, Klimentová Bohdanka, Holcman Jan, Poulová Natálie, Frühbauer Filip, Holcman Václav a Rosecká Pavlínka. Zleva sedí: Šlechtický Vojtěch, Večeřová Denisa, Sekničková Erika, Černý Luboš, Rosecká Gábinka, Poulová Lucie, Prchal Lukáš a Chvátal Marek. Učitelky: Margita Nedopilová a Alena Vondráčková.

 

2005-2006

 MS2006
Školka 2006

Horní řada: Václav Holcmam, Jan Holcmam, Šimon Slabý, Bohdanka Klimentová, Lenka Jarošová, Eva Chvátalová, Jiří Pazour, Jiří Šlechtický.

Prostřední řada: Gábinka Rosecká, Jaroslava Slámová, Natálka Poulová, Deniska Večeřová, Erička Sekničková, Pavlínka Rosecká, Kristýnka Paříková, Eliška Jarošová.

Dolní řada: Daniel Petržílka, Jaroslav Dočekal, Luboš Černý, Mojmír Chvátal, Filip Frühbauer. Učitelky: Margita Nedopilová a Marie Jarošová.    (podtržení odchází do školy)

 

2004-2005

 MS2005
Mateřská škola 2005.

 

 

2003-2004

 

 

2002-2003

  1. řada z leva: Michal Myslivec, Miroslava Slámová, Aneta Frühbauerová, Veronika Kubíčková, Jan Enderle, Petr Vázler, Pavlína Wasserbauerová, Lenka Jarošová, Eliška Jarošová, Jana Jágrová, Jaroslav Wasserbauer.
  2. řada z leva: Anna Jarošová, Anna Holmanová, Nikola Vázlerová, Vojtěch Enderle, Adéla Vlčková, Ivana Řeháčková, Petr Jaroš, Hana Musilová a Iveta Sekničková. Učitelky Marie Jarošová a Margita Nedopilová.

Chybí Ludmila Černá a Šimon Slabý.

 

2001-2002

První řada z leva:

Enderle Petr, Vázler Petr, Holcmanová Anna, Myslivec Michal, Jarošová Eliška, Jarošová Anna, Wasserbauerová Pavlína, Hanus Vojtěch, Jágrová Anna, Slámová Miroslava, Vlček Miroslav.

 

Druhá řada z leva: Jaroš Petr, Vázlerová Nikola, Jarošová Kateřina, Wasserbauer Jaroslav, Řeháčková Ivana, Vlčková Adéla, Musilová Hana, Sekničková Iveta.

 

Vzadu stojí:

učitelka Urbánková Kateřina a ředitelka Jarošová Marie. Chybí: Enderle Vojtěch a  Jan.

 

2000-2001

První řada z leva: Jágrová Jana, Wasserbauerová Pavlína, Enderle Jan, Řeháčková Ivana, Sekničková Iveta, Holcmanová Anna, Jarošová Anna, Sobotková Denisa.  Prostřední řada z leva: Wasserbauer Jaroslav, Enderle Vojtěch, Musilová Hana, Myslivec Michal, Vlčková Adéla, Jaroš Petr, Vázlerová Nikola, Slámová Růžena, Slámová Miroslava. 

 Stojící z leva: Urbánková Kateřina, Kubíčková Tereza, Dočekal Tomáš, Vlček Miroslav, Enderle Jiří, Pazourová Marie, Enderle Petr, Sobotka Aleš, Vaverková Ivana.

 

1999-2000

Marie Pazourová, Jaromír Vlček, Adéla Vlčková, Růžena Slámová, Jana Jágrová, Hana Musilová, Iveta Sekničková,

Stojící zleva: Aleš Sobotka, Tomáš Dočekal, Kateřina Doležalová, Martina Dobrovolná, Tereza Kubíčková, Jiří Enderle, Petr Enderle a Marie Jarošová.

 

1998-1999

Zadní řada zleva: Jarošová Marie, Enderlová Veronika, Doležalová Kateřina, Sobotka František, Řeháčková Petra, Dobrovolná Martina, Myslivec Tomáš,

Sedící zleva: Vlček Mirek, Kubíčková Terezka, Sobotka Aleš, Slámová Růženka, Dočekal Tomáš, Enderle Jiří