Absolventi ZŠ

Absolventi ZŠ

[disable_gallery]

2016

ZS2016
9. třída ZŠ Nížkov 2016

Horní řada zleva: Jakub Špatka, Vojtěch Musil, Milan Jun, Jan Holcman, Radek Štěpnička, Vojtěch Jun, Lukáš Vosmek

Dolní řada zleva: Mgr. Hana Svobodová, Vendula Šurnická, Jana Bořilová, Natálie Poulová, Pavlína Rosecká, Lucie Pejchalová, Žaneta Velínová, Daniela Landová, Renata Němcová

 

2015

ZS2015
9. třída ZŠ Nížkov 2015

 3. řada zleva: Jaroslav Dočekal, Jiří Pazour, Martin Štohanzl, Šimon Slabý, Jan Sobotka, Patrik Šurnický, Josef Vlček, Adam Jánoš, Jakub Chromý

 2. řada zleva: Iveta Letmajerová,Petra Musilová, Pavlína Vlčková, Jaroslava Slámová, Aneta Špačková, Nikola Vlčková, Eliška Jarošová, Lenka Jarošová, Eva Chvátalová, Martina Klímová,Ivana Junová

1. řada zleva: Miluše Chalupová, Hana Kučerová, Lenka Křehlíková, Hana Svobodová, František Sládek, Tereza Valová, Martina Maloušková, Lucie Zezulová, Marta Novotná

 

2014

 ZS2014
 9. třída ZŠ Nížkov 2014

3. řada zleva: Pavlína Wasserbauerová, Matěj Janda, Jan Enderle, Ondřej Kašpárek, Veronika Loubová, Petr Sobotka, Klára Musilová, Kristýna Satrapová

2. řada zleva: Hana Svobodová, Ivana Junová, Hana Kučerová, Daniel Smejkal, Aneta Frýhbauerová, Miroslava Slámová, Lenka Pokorná, Ludmila Černá, Ludmila Filová, Radka Satrapová, Martina Klímová

1. řada zleva: Tereza Valová, Petra Musilová, Lenka Křehlíková, Miluše Chalupová, Martina Maloušková, Iveta Letmajerová, Iva Dolská, František Sládek, Marta Novotná

 

2013

 ZS2013
 9. třída ZŠ Nížkov

3. řada zleva: Vojtěch Enderle, Ivana Řeháčková, Sára Závodná, Martin Němec, Vojtěch Bárta, Aleš Marek, Michal Pytlík

2. řada zleva: Miluše Chalupová, Hana Kučerová, Marie Bruknerová, Hana Vlčková, Hana Musilová, Monika Němcová, Eva Štěpničková, Kateřina Špatková, Petra Stránská

1. řada zleva: Radka Satrapová, Petra Musilová, Martina Maloušková, Anna Vodáková, Ivana Junová, Lenka Šrámková, Marta Novotná, František Sládek

Na fotce chybí: Vojtěch Baumruk, Blanka Brabcová

 

2012

Skola 2012

3. řada zleva: Klímová Martina, Vodáková Anna, Maloušková Martina, Kučerová Hana, Chalupová Miluše, Musilová Petra, Junová Ivana, Dobrovolná Marie, Bublánová Hana, Dolská Iva, Novotná Marta, Wasserbauer Jaroslav

2. řada zleva: Šorfová Simona, Marková Kristýna, Němcová Sabina, Kovaříková Kristýna, Vlčková Adéla, Bruknerová Tereza, Šurnický Petr, Myslivec Michal, Sládek František, Stránská Petra, Brabcová Blanka,

1. řada zleva: Pospíchal Miloslav, Sekničková Iveta, Bořilová Leona, Doležalová Aneta, Jarošová Anna, Augustýnová Tereza, Jágrová Jana, Ločárková Michaela, Pytlík Adam, Jaroš Petr, Závodný Pavel

2011

3.: Veronika Sobotková, Miroslav Štohanzl, Petr Enderle, Prokop Loubek, Jakub Pospíchal, Jan Bořil

2.: Petra Musilová, Milan Bláha, Kateřina Zvolánková, Jana Pospíchalová, Aneta Pokorná, Simona Strašilová, Josef Brukner

1. řada zleva: Gabriela Kučerová, Kateřina Jarošová, Anna Křesťanová, Jaromír Vlček, Štěpán Havlíček, Pavel Janů

 

2010

3.: Sobotka Aleš, Němec Ondřej, Wasserbauer Pavel, Sládek Michal, Dočekal Tomáš, Vosmek Jan, Bárta Petr, Enderle Jiří, Pospíchal Vlad.2.: Kučerová Hana, Dobrovolná Marie, Zikmundová Miluše, Vařáková Marie, Klímová Martina , Sládek František, Junová Ivana, Nejedlá Anna, Bublánová Hana, Brabcová Blanka, Stránská Petra1. řada zleva: Maloušková Martina, Závodná Lenka, Němcová Tereza,  Janů Lenka, Holcmanová Zdena, Sommerová Sylva, Slámová Růžena, Doležalová Lenka, Pazourová Marie, Jandová Běla, Novotná Marta

 

2009

4.řada: Kučerová Hana, Sládek František3.řada: Junová Ivana, Zikmundová Miluše, Novotná Marta, Kříž Jan, Šorfová Alena, Dobrovolná Marie2.řada: Važáková Marie, Krčálová Monika, Halík Petr, Holcman Jaroslav, Brabcová Blanka, Janota Miloš, Maloušková Martina1. řada: Brukner Jan, Křesťan Jiří, Dobrovolná Martina, Šorfová Nelly, Pospíchal Vít, Kocmanová Monika, Kašpárková Michaela, Doležalová  Kateřina, Sobotka Ladislav, Havlíček Jan, Žák Marek

 

2008

1.řada:Kasalová Martina, Sommer Vojtěch, Strašilová Veronika, Marková Ilona, Bruknerová Klára, Řeháčková Petra, Ločárková Petra, Filipová Monika2.řada:Zezulová Lucie, Landa Miroslav, Trubačík Karel, Sobotka František, Myslivec Tomáš, Enderlová Veronika, Henzl Roman, Štohanzlová Adéla3.řada:Junová Ivana,Chalupová Miluše,Sládek František, Maloušková Martina, Novotná Marta, Kučerová Hana, Brabcová Blanka ,Marek Tomáš, Dobrovolná Marie.

 

2007

 Zleva stojí: Sobotková Naděžda, Wasserbauerová Nelly,Vosmek Zdeněk, Špaček Tomáš, Jeřábková Petra, Dočekalová Libuše, Brukner Zdeněk, Palasová Šárka, Štěpánková Tereza.Zleva sedí:Křestanová Ludmila, Nedvěd Antonín, Vystrčil Jiří, Sládková Markéta, Jaroš Ondřej, Kašpárek Jiří

 

2006

Horní řada: Rosecký Václav, Halík Tomáš, Bárta Jiří, Řeháčková Darina, Limon Martin, Havlíčková Věra, Sobotka Josef, Slámová Stanislava, Sobotka Zdeněk, Dajč Jiří, Filip Tomáš

Dolní řada: Loubková Erika, Matoušek Martin, Marková Martina, Junová Barbora, Dočekal Radim, Jeřábková Tereza, Kasalová Ivana, Filipová Petra ;

Učitelka: Věra Daňková              (podtržení jsou z Poděšína)

 

2005

 

 

2003

 

  1. řada: Ondřej Dobrovolný, Lukáš Halík, Martin Sochor, Petr Jágr, Vojtěch Žák, Ivana Blažková, Klára Havlenová, Monika Slámová, Petra Vejrostová, Romana Musilová.
  2. řada: Pavel Zikmund, Miloš Landa, František Bárta, David Pospíchal, Petr Dajč, Jan Toman, Pavla Havlíčková, Alena Šorfová, Věra Daňková.
  3. řada: Milan Jaitner, Martin Mokrý, František Sládek – ředitel, Marta Novotná, Miroslav Peřina, Marie Dobrovolná, Hana Kučerová, Ivana Hofmanová, Jaroslav Jelínek.

 

2002

1. Spodní řada z leva:Vlčková Petra, Jaitnerová Andrea, Henzl Jan, Fiksa Patrik, Peřina Martin, Vejvodová Marie, Halíková Iva, Slámová Marie, Nejedlá Eva, Štohanzlová Jana, Peřinová Dagmar.2. řada z leva:Landová Lucie, Hošek Tomáš, Doležal Jiří, Němec Jan, Pospíchal Lukáš, Kasal František, Vosmeková Klára, Nejedlá Jana, Brabcová Blanka, Chlubna Zdeněk.3.řada z leva:Sobotka Josef, Dočekal Petr, Zikmundová Jana, Sláma Jan, Enderle Tomáš, Hofmanová Iva, Šorfová Iveta, Ladžun Jaroslav.4. řada nahoře:ředitel Sládek František, Čtvrtníček Jiří, Novotná Marta.

 

2001

1.řada zleva:Novotná Marta, Bublánová, Jágr Josef, Vystrčilová, Němcová Lucie, Augustinová Marie, Zikmund Jiří, Dočekal Luděk, Králová Petra, Mokrá Anna.2. řada zleva:Daňková Věra, Musilová Petra, Mokrý Zdeněk, Pinkavová Lenka, Jeřábková Martina, Slámová Hana, Bártová, Novotná Kateřina, Havlena Jan, Kovářová Veronika, Pulkrábková Zdena.3. řada zleva:Hofmanová Iva, Dobrovolná Marie, Brabcová Blanka, Frühbauerová Lenka.4. nahoře:Čtvrtníček Jiří, Sládek František, Zikmund Miloš.

 

2000

 1. Sedící zleva: Martina Kamarádová, Miroslav Dajč, Martin Dočekal, Miloš Augustin, Antonín Sláma, Michal Peřina, Veronika Jirková,2. stojící uprostřed zleva: Hana Kučerová, František Sládek – ředitel, Petra Dočekalová, Lenka Krčálová, Jiří Čtvrtníček, Ivana Junová, Marie Dobrovolná, Marta Novotná, Věra Daňková, Blanka Brabcová, 3. stojící nahoře zleva: Anna Jágrová, Jana Sochorová, Martina Baumruková, Anna Nejedlá, Iva Doležalová, Stanislava Neuvirtová, Ilona Jarošová, Hana Halíková. Chybí Lukáš Flesar.Legenda: tučně: děti z Poděšína, kurzíva: učitelé.

 

 

1999

Zadní řada z leva: Kosourová Jana, Musilová Lucie, Šorf Michal, Lacina Radek, Landsman Zdeněk, Kuba Jan, Eliáš Bohuslav, Nejedlý David, Enderlová Miroslava, Krčálová Lenka,Druhá řada: Junová Ivana, Dobrovolná Marie, Daňková Věra, ředitel školy Sládek František, Pohanka Eduard, Nejedlá Šárka, Novotná Marta, Dočekalová Petra, Brabcová Blanka, Čtvrtníček Jiří,Sedící: Novotná Pavlína, Bublánová Zdeňka, Landová Darina, Landa Roman, Stehnová Kateřina, Mokrá Lucie, Neubauerová Marcela, Černý Miloš a Hošek Zdeněk.