Obec Poděšín
oficiální stránky obce

Mobilní rozhlas

Facebook

Knihovna

Starý web

Forum 

Domy

Domy v Poděšíně a jejich obyvatelé

Čísla 1-20

 

 

Rok

Jméno – č.p. 1

1726

Chalupa Matěj – vystavěl

1736

Nedělka Kašpar

1753

Jaroš Lukáš

1776

Jaroš Václav

1788

Jaroš  Václav, chalupa

1869

Jaroš František – 1823 – Hřiště

1880

Jaroš František – 1823 – Hřiště

1890

Jaroš František – 1823 – Hřiště + Košák Václav –  1863 – Poděšín

1914

Jaroš Josef, Jaroš Adolf, Jaroš Bedřich, č.

1930

Jaroš  Josef – U Klímů

1954

Jaroš Zdeněk 1927 a Božena 1929

1997

Jaroš Zdeněk – Neobydlen

2016

Jaroš Zdeněk – Neobydlen

2021

Jaroš Zdeněk – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 2

1605

Piebel Wolf, zvaný vlček, Němec, robotýř v huti sklené v Sirákově, forman

1635

Pibiel Klement, Němec

1636

Pibelů Klyment

1653

Pubrle Filip, role 25

1654

Puberle Filip

1658

Tuberle Philip, Němec

1675

Biberle Filip

1676

Grunt Píblů, Biberle Philip, Biberle Bartoň

1711

Bíberle Jiřík

1719

Pieble Jeogr

1720

Piberle Georg, sedlak, evanjelik, bylo Puberle Filipa, puste

1737

Bíbrle Pavel

1763

Pibel, desátek 5/5

1788

Pibel Pavel, dům

1838

Pibil Johann

1839

Pibel Josef

1869

Pibel Josef – 1843 – Poděšín + Pibel Václav – 1826 – Poděšín

1880

Jágr Josef – 1833 – Cikháj

1890

Jágr Josef – 1833 – Cikháj

1914

Jágr Josef

1930

Jágrová Frant. – U Pibelů

1997

Jágr Josef – Byt

2000

Jágr Josef – Byt

2006

Jágr Josef – Byt

2007

Jágrová Marie – Byt

2015

Jágrová Marie – Byt

2016

Jágr Josef – Neobydlen

2021

Jágr Josef – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 3

1766

Coufal Antonín vystavěl sobě na gruntě Doležala Šimona

1788

Coufalová vdova, chalupa

1839

Pleva Franz

1869

Jager Josef –  1835 – Cikháj

1880

Landsman Filip – 1839 – Sirákov

1890

Lancman Filip – 1839 – Sirákov

1914

Stehlík Josef

1930

Stehlík  Antonín

1991

Stehlíková Františka

1991

Doležal Antonín – Neobydlen

2016

Doležal Antonín – Neobydlen

2021

Doležal Antonín – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 4

1690

Grunt Sobotků, Novotnej Vavřinec

1733

Novotnej Pavel

1735

Novotnej Ondřej

1738

Kříž Johan

1743

Novotnej Vavřinec, Zelenej Mikoláš

1753

Doležal Bernard

1760

Coufal Antonín

1763

Novotný, desátek 4/4

1788

Doležal  Šimon, dům

1839

Doležel Jan

1869

Doležal Jan –  1816 – Poděšín + Doležal Jan – 1840 – Poděšín + Doležal František –  1844 – Poděšín

1880

Doležal Josef – 1846 – Poděšín

1890

Doležal Josef – 1846 – Poděšín

1914

Doležal Antonín

1930

Doležal  Antonín – U Novotnů

1997

Doležal Antonín – Byt

2016

Doležal Antonín – Byt

2021

Doležal Antonín – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 5

1635

Sobotka Martin, grunt Nowotnyho

1636

Sobotka Martin

1653

Sobotky Falty, role 30, pustý

1654

Sobotka Falta, pustý

1658

Sobotka Falta, pustá

1675

Novotný Václav

1676

Novotny Wacslaus, bylo Sobotky Foltyna

1690

Grunt Pátků, Novotnej Pavel

1719

Grygar Jiřík, Novotnej Jeogr

1720

Nowotny Georg, sedlak, evanjelik,

1746

Grygar Florian

1763

Gregar, desátek 4/4

1772

Beneš Vít

1788

Beneš Vít, dům

1839

Rosický Martin

1869

Rosecký Václav – 1825 – Poděšín + Rosecký Martin – – 1792 – Poděšín + Rosecký František – 1832 – Poděšín

1880

Rosecký Václav – 6 – 1826 – Poděšín

1890

Rosecký Antonín – 5 – 1861 – Poděšín

1930

Rosecký  Václav – U Gregarů

1997

Šlechtický Josef – Byt

2016

Šlechtický Josef – Byt

2021

Šlechtický Josef a Sekničková Jana – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 6

1701

Grunt Mlynářů, Rychtář Lukáš

1721

Chalupník Jiřík

1733

Chalupa Lukáš

1754

Sláma Franc

1788

Chalupník Franc, dům

1838

Dobrovolny Johan

1839

Dobrovolný Jan

1869

Dobrovolný Frant. –  Poděšín + Dobrovolný Jan –   Poděšín

1880

Řezníková Antonie –  Volešná

1890

Pallas Josef –  Tasov

1914

Palas Josef

1930

Palas  Josef

1997

Palasová Marta – Byt

2007

Palasová Marta – Byt

2016

Palas Vratislav – Byt

2021

Palas Vratislav a Marta – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 7

1741

Nedělka Jakub koupil místo na stavbu na gruntu Pospíchala Pavla

1788

Jaroš Vít, chalupa

1838

Jarosch Johann

1839

Flesar Jan

1869

Flesar Jan –  1825 – Sirákov

1880

Flesar Jan – Sirákov

1890

Flesar Antonín – 1863 – Poděšín + Flesar Jan –  1825 – Sirákov

1914

Flesar Alois, Flesar Josef

1930

Flesar  Josef –   U Pospíchalů

1997

Flesar Josef – Byt

2000

Flesar Josef – Byt

2006

Flesar Stanislav – Byt

2016

Flesar Stanislav – Byt

2021

Flesar Stanislav – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 8

1635

Pospichal Ssimon a Ygnatz Thomel, ten zběhnul

1636

Pospíchal Šimon

1653

Pospíchal Jakub, role 9, chalupník

1654

Pospíchal Jakub

1658

Pospychal Jacobus

1675

Pospíchal Vít

1676

Pospichal Witus, bylo Pospichala Jacobi

1699

Grunt Pospíchalů, Pospíchal Matouš (od bratra)

1719

Pospíchal Matouš

1720

Pospichal Mathaus, nadenik, evanjelik, bylo Pospichala Wituse

1726

Pospíchal Pavel

1744

Pospíchal Ondřej

1757

Jaroš Vít

1763

Pospíchal, desátek 4/4

1788

Jaroš Vít, dům

1838

Jarosch Jakub

1839

Jaroš Jakub

1869

Rosecký Václav – Poděšín + Jaroš Jakub – Poděšín

1880

Rosecký Václav –  Poděšín

1890

Sobotka Mikoláš –  Buková

1914

Bláha Josef

1930

Bláha  Josef  

1997

Žák Libor – Podnik

2016

Žák Libor – Neobydlen

2021

Žák Libor – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 9

1635

Tlačbaba Krystian, byl to grun zběhlého Ferdy Ssimka

1636

Tlačbaba Kristian

1658

Ssimkovsky

1690

Grunt Tlučbabů, Šimek Jiřík, Musil Jiřík

1719

Šimek Jiřík 1655

1720

Ssimek Gyrzi, sedlak, katolik, chalupa spadlá

1726

Šimek Ondřej 1694

1757

Šimek Matouš 1726

1763

Šimek, desátek 4/4

1788

Šimek Matouš, dům

1792

Šimek Bartoloměj 1767

1839

Šimek Jan 1831

1869

Šimek Jan –  1831 – Poděšín + Šimková Anežka – 1808 – Sirákov

1880

Šimek Jan –  1831 – Poděšín

1890

Šimek Jan – 1831 – Poděšín

1911

Šimek Jan –  1862

1912

Šimková Marie – 1896

1919

Dočekal Jaroslav – přiženil se

1930

Dočekal Jaroslav – U Šimků

1945

Dočekal Jaroslav – 1921 –Byt

1997

Dočekal Jaroslav – 1961 –Byt

2016

Dočekal Jaroslav – Byt

2021

Dočekal Jaroslav – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 10

1566

Nedielka Waclaw,  Čech

1605

Nedielka Wladymier, zvaný šnajdr, krejčí

1635

Nedielka Wondra, Němec, byl to grunt Giry Holomana

1636

Nedělka Vondra

1653

Nedělků Jiřík, role 20

1654

Nedělka Jiřík

1658

Nedielka Gyržik

1675

Nedělka Jiřík

1676

Nedielka Gyržik, bylo Nedielka Gyržika

1690

Grunt Křivánků, Nedělka Martin, Nedělka Mikuláš

1702

vyhořel

1719

Nedělka Mikoláš

1720

Nedielka Mikulass, chalupnik, katolik, bylo Nedielky Georga

1726

Nedělka Lukáš

1755

Nedělka Josef

1763

Nedělka, desátek

1772

Mesil Pavel

1788

Musil Havel, dům

1838

Flesar Jafazl

1839

Flesar Martin

1869

Flesar Martin – 1821 – Sirákov

1880

Flesar Martin – 1821 – Sirákov

1890

Flesar Martin – 1855 – Poděšín

1914

Flesar Rudolf, Flesar Bohumil

1930

Flesar  Rudolf

1997

Flesar Bohumil – Byt

2006

Flesar Bohumil – Byt

2007

Flesar Milan – Byt

2016

Flesar Milan – Byt

2021

Flesar Bohumil a Miluše (Milan) – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 11

1566

1 rychta

1605

Freibauer Eliass, zvaný Frýpaur, Němec, sedlák svobodný, rychtář

1635

Eliass, richtarž

1636

Eliáš Rychtář, výsadní rychta s koňmi

1653

Eliáš Rychtář, role 60

1654

Eliáš Rychtář

1658

Eliass, rychtař

1675

Eliáš Rychtář

1676

Eliass, když zemřel, vdova odešla a chalupa spadla

1678

Chvátal Václav

1702

vyhořel

1707

Chvátal Matěj

1720

Chwatal Martin, sedlak, katolik, bylo Eliase rychtarže, chalupa spadlá

1732

Chvátal Bartoloměj

1744

Chvátal Matěj

1763

Chvátal, desátek 8/8

1764

Chvátal Václav

1788

Chvátal Matěj, dům

1838

Rositzky Hanzl

1839

Rosizký Martin

1869

Rosecký Martin – 1826 – Poděšín + Rosecký Antonín – 1834 – Poděšín

1880

Rosecký Martin – 1826 – Poděšín

1890

Rosecký Antonín – 1834 – Poděšín

1914

Rosecký Martin

1930

Rosecký  Martin – U Chvátalů

1997

Navrátil Vladimír – Byt

2007

Navrátil Vladimír – Byt

2014

Navrátil Tomáš – Byt

2016

Navrátil Tomáš – Byt

2021

Navrátil Tomáš – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 12

1788

Chvátal Marek, chalupa

1869

Hanus František – 8 – 8 –   – 1824 – Sirákov

1880

Hanus František – 8 – 1853 – Rudolec

1890

Hanus František – 7 – 1853 – Rudolec

1914

Šimek Vojtěch

1930

Šimek  Vojtěch – 3  63 – U Hošků

1968

Šimková Marie

1990

Doležal Josef – Byt

2016

Doležal Josef – Byt

2021

Doležal Josef a Božena – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 13

1788

Laštovička Ant., chalupa

1869

Flesar František – 9 – 9 –   – 1823 – Sirákov + Endrlová Anna – 2 – 2 –   – 1815 – Poděšín + Laštovičková Anna – 2 – 2 –   – 1812 – Poděšín

1880

Flesar František – 6 – 1823 – Sirákov

1890

Flesar Václav – 3 – 1852 – Poděšín

1914

Stránský František

1930

Stránský Frant. – 2  81 – U Krejčů

1997

Válová Františka – Byt

2000

Válová Františka – Byt

2006

Sláma Jindřich – Neobydlen

2008

Garbini Majdalena – Byt

2016

Garbini Majdalena – Byt

2021

Garbini Majdalena – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 14

1635

Doležal Urban

1653

Doležal Matěj, role 10, chalupník

1658

Doležal Matieg

1675

Doležal Matěj

1676

Doležal Matieg, 1662 zemřel, volné

1693

Doležal Jacobus, rychtář, 20 let pustá, příbuzný Matiega

1701

Musil Matouš

1702

vyhořel

1719

Doležal Matouš

1720

Doležal Joseph, rychtař, koupil od Doležal Matieg, rychtaře, sedlaka, katolika

1727

Doležal Pavel

1758

Doležal Řehoř

1763

Doležal, desátek 4/4

1788

Doležal Řehoř, dům

1838

Dolezal Adalbert

1839

Doležal Wojtěch

1869

Doležal Vojtěch – 9 – 6 – 3 – 1832 – Poděšín

1880

Doležal Vojtěch – 10 – 1823 – Sirákov

1890

Doležalova Kateřina – 6 – 1836 – Nížkov

1914

Šimek Jan

1930

Nejedlý František – 16  04 – U Doležalů

1986

Nejedlý Alois

1997

Nejedlá Marie – Byt

2006

Nejedlý Alois – Neobydlen

2016

Nejedlý Alois – Neobydlen

2021

Nejedlý Alois – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 15

1635

Frypauer Matheus, Freibauer, Němec

1636

Frypauer Mathes

1691

Frypaur Jan

1693

Freibauer

1719

Freybauer Jan, Řehoř

1720

Freybauer Matieg, sedlak, evanjelik, bylo Freybauera Matiege

1733

Nedělka Kašpar

1736

Nedělka Matěj

1756

Došek Martin

1763

Frübauer, desátek 4/4

1788

Košák Martin, dům

1838

Koschak Johann

1839

Košák Jan

1869

Košák Jan – 3 – 2 – 1 – 1844 – Poděšín + Košák Václav – 4 – 4 –   – 1824 – Poděšín + Košák Josef – 4 – 4 –   – 1819 – Poděšín + Košák Jan – 5 – 5 –   – 1816 – Poděšín

1880

Košák Jan – 11 – 1844 – Poděšín

1890

Doležal Václav – 7 – 1855 – Poděšín

1914

Doležal Václav, Doležal Josef

1930

Doležal  Václav – 14  92 – U Frypourů

1993

Doležalová Marie – Byt

2015

Doležalová Marie – Byt

2016

Novotná Květuše – neobydlen

2021

Hos Pavel a Machová Eliška – staveniště

 

 

Rok

Jméno – č.p. 16

1788

Fribaurová vdova, chalupa

1869

Mokrý Bartoloměj – 2 – 2 –   – 1814 – V. Losenice

1880

Mokrý Bartoloměj – 9 – 1815 – V. Losenice

1890

Šmiraus Jan – 2 – 1866 – Hrbov

1914

Činčera František otec, Činčera František syn

1930

Činčera  Frant. – 36 –

1979

Činčera Václav – úmrtí 22.7.1979

1979

Mašek František – Chalupa

2007

Mašek František – Chalupa

2014

Mašek Michal – Chalupa

2016

Mašek Michal – Chalupa

2021

Mašek Michal – Chalupa

 

 

Rok

Jméno – č.p. 17

1653

Blažek Jan, role 20

1654

Blažek Jan

1658

Blažek Johan

1675

Blažek Josef

1676

Blažek Gozeph, bylo Blažka Johana

1683

Blažek Vávra

1702

vyhořel

1719

Blažek Havel

1720

Blažek Havel, sedlak, katolik, bylo Blažka Josefa

1754

Blažek Štěpán

1763

Blažek, desátek 4/4

1788

Blažek Štěpán, dům

1838

Blazek Hanzl, Dolezal Hanzl

1839

Blažek Wáclav

1869

Blažek Jan – 9 – 6 – 3 – 1838 – Poděšín + Blažek Václav – 4 – 4 –   – 1795 – Poděšín

1880

Blažek Jan – 10 – 1838 – Poděšín

1890

Blažek Jan – 6 – 1838 – Poděšín

1914

Homola Václav

1930

Homola  Frant. – 4  83 –

1989

Flesar Pavel – Staveniště

2006

Flesar Pavel – Staveniště

2007

Flesarová Marie – Staveniště

2014

Nejedlý David – Staveniště

2016

Nejedlý David – Staveniště

2021

Nejedlý David – č.p. zaniklo, nové 102

 

 

Rok

Jméno – č.p. 18

1788

Brož Jan, chalupa

1869

Kašpárek Mikoláš – 5 – 5 –   – 1825 – Nížkov + Brož Štěpán – 5 – 5 –   – 1826 – Poděšín

1880

Kašpárek Mikoláš – 4 – 1825 – Nížkov

1890

Kašpárek Josef – 4 – 1859 – Nížkov

1914

Kašpárek Josef

1930

Kašpárek  Josef – 4  80 –

1997

Matoušková Růžena – Byt

2000

Matoušková Růžena – Byt

2002

Matoušek Milan

2006

Matoušek Milan – Pronajato byt

2007

Matoušek Milan – Pronajato byt

2014

Müller Jaroslav – Byt

2016

Müller Jaroslav – Byt

2021

Müller Jaroslav – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 19

1636

Filcpauer Jan

1653

Filcpaur Martin, role 50

1654

Filcpauer Martin

1658

Filcpauer Martin, Němec

1666

0

1668

Filcpaur Filip

1675

Filzpaur Jiřík

1676

Fitzbauer Gyržik, bylo Fitzbauera Martina

1702

vyhořel

1704

Filcpaur Matěj

1719

Filtzbauer Matěj

1720

Filtzbauer Matieg, sedlak, evanjelik, bylo Filzbauera Georga

1748

Filcpaur Václav

1763

Fitzbauer, desátek 4/4

1764

Filcpaur Mikoláš, Ficbauer Jan

1771

Roseckej Jan

1778

Roseczký Tomáš

1788

Rosický Jan, dům

1838

Rositzky Hanzl, Rositzky Johan

1839

Rosizký Jan

1869

Rosecký Jan – 8 – 4 – 4 – 1810 – Poděšín

1880

Rosecký Josef – 11 – 1847 – Poděšín

1890

Rosecký Josef – 11 – 1847 – Poděšín

1914

Rosecký Josef

1930

Fejt  Adolf – 51  38 – U Ficpourů

1997

Rosecký František – Byt

2016

Rosecký František – Byt

2021

Rosecký František – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 20

1697

Dušek Šimon

1719

Došek Šimon

1730

Dušek Matěj

1753

Sobotka Fridrich

1763

Dušek, desátek 4/4

1773

Sobotka Václav

1788

Sobotka Kašpar, dům

1838

Dobrovolny Ondrzej

1839

Dobrovolný Andreas

1869

Dobrovolný Ondřej – 5 – 3 – 2 – 1811 – Rosička

1880

Dobrovolný Ondřej – 7 – 1811 – Rosička

1890

Homola Josef – 11 – 1845 – Kotlasy

1914

Homola Josef

1930

Homola  Josef – 20  58 – U Dušků

1962

Homola Josef – přestavba

1997

Homola Josef – přestavba

2015

Homola Josef – Byt

2016

Sobotka Zdeněk ml. – Byt

2021

Sobotka Zdeněk ml. – Byt

Čísla 21-40

 

Čísla 21-40

 

Rok

Jméno – č.p. 21

1788

Novotný Bartoloměj, chalupa

1869

Novotný Jan – 5 – 4 – 1 – 1840 – Poděšín

1880

Novotný Jan – 9 – 1840 – Poděšín

1890

Novotný Jan – 7 – 1840 – Poděšín

1914

Novotný Jan

1930

Novotný  Jan – 2  11 – U Vítků

1992

Sobotka Zdeněk – Byt

2000

Sobotka Zdeněk – přestavba

2016

Sobotka Zdeněk – Byt

2021

Sobotka Zdeněk a Naděžda – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 22

1788

Chvátal Bartoň, chalupa

1869

Chvátal Jan – 3 – 3 –   – 1838 – Poděšín + Chvátal František – 4 – 4 –   – 1809 – Poděšín

1880

Chvátal Jan – 12 – 1838 – Poděšín

1890

Chvátal Jan – 4 – 1838 – Poděšín

1914

Bečka Václav

1930

Bečka  Václav – 3  17 –

1933

Bečka Václav – přestavba

1975

Chalupník Jan – přestavba

2016

Chalupník Jan – Byt

2021

Chalupník Jan – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 23

1723

Pazdera Matouš

1759

Bartoň Bartoloměj neb Chvátal

1788

Veselý Havel, chalupa

1869

Šimek Jan – 3 – 3 –   – 1810 – Poděšín

1880

Šimek Jan – 13 – 1810 – Poděšín

1890

Lancman Josef – 5 – 1854 – Sirákov

1914

Pařízek Adolf

1930

Pařízek  Adolf – 5  74 –

1997

Pařízek Jaroslav – Neobydlen

2000

Pařízek Jaroslav – Neobydlen

2001

Šimek Zdeněk – přestavba

2016

Šimek Zdeněk – Podnik

2021

Šimek Jiří – Podnik

 

Rok

Jméno – č.p. 24

1788

obecní pastouška

1869

Jaroš Jakub – 10 – 10 –   – 1818 – Poděšín + Bečka František – 5 – 5 –   – 1836 – Sázava + Bečková Veronika – 10 – 10 –   – 1814 – M.Losenice + Cofal Jan – 6 – 6 –   – 1836 – Poděšín

1880

Bernard Antonín – 10 – 1838 – Volešná

1890

Bernard Antonín – 6 – 1858 – Volešná

1914

Svoboda Gustav

1930

Svoboda  Gustav – 3  12 –

1994

Mirošník Karel – Chalupa

2016

Mirošník Karel – Chalupa

2021

Mirošník Karel a Irena – Chalupa

 

 

Rok

Jméno – č.p. 25

1788

Pospíchalová vdova

1839

Košhak Jan

1869

Šimek Jakub – 1807

1880

Šimek Josef – 1841 – Poděšín

1890

Šimek Josef – 1841 – Poděšín

1914

Šimek Jan otec, Šimek Jan syn

1930

Šimek  Jan – Ši. pod školou

1997

Šimek Jiří – Byt

2016

Šimek Jiří – Byt

2021

Šimek Pavel – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 26

1716

Musil Michal

1733

Grygar Matěj

1759

Michael Matouš

1788

Krigar Matouš, chalupa

1869

Šorf František – 1813

1880

Chalupník Jan-1849-Špinov

1890

Chalupník Jan – Špinov

1930

Šorf  Josef

1997

Šorfová Františka – Byt

2014

Šorfová Věra – Chalupa

2016

Šorfová Věra – Chalupa

2021

Šorf Ivo, Petr a Věra – Chalupa

 

Rok

Jméno – č.p. 27

1750

Doležal Bernard vystavěl chalupu

1753

Zelenej Mikuláš vyhandloval

1776

Grigar Šimon

1788

Krigar Šimon, chalupa

1869

Sochor Jan – Figelhamer + Činčera Jan – + Činčerová Anežka – 1844 – Poděšín

1880

Sochor Jan – Fliag Hamry

1890

Sochor Jan –  Hamry

1914

Sochor Josef, František

1930

Sochor  Josef

1997

Šmiraus Adolf – Byt

2015

Šmiraus Adolf – Byt

2016

Šmirausová Anežka – Neobydlen

2021

Šmirausová Anežka a Divišová Vladimíra – Neobydlen

 

Rok

Jméno – č.p. 28

1788

Pibel Josef, chalupa

1869

Doležal František – Janovice

1880

Rosecký Josef  1840

1890

Sláma Václav -1865

1914

Sláma Adolf, Sláma Martin

1930

Sláma  Adolf – U Bučků

1997

Pěchotová Marie – Chalupa

2007

Pěchotová Marie – Chalupa

2014

Dostálová Nela – Chalupa

2016

Dostálová Nela – Chalupa

2021

Dostál Jaroslav a Nela – Chalupa

 

Rok

Jméno – č.p. 29

1635

Krysten Mathaus

1636

Krystan Matouš

1653

Krysta Mikuláš, role 50

1654

Krista Mikulaš

1658

Krista Mikulass

1675

Christa Mikuláš

1676

Christa Nicolaus, Martin

1719

Močhuba Martin, Vít

1720

Močhuba Martin,  evanjelik, bylo Močhuby Nicolase

1733

Močhuba Jiřík

1749

Močhuba Řehoř

1763

Christa, desátek

1779

Jaroš Florián, Matuš Tomáš

1783

Chalupník Vít

1788

Chalupník Vít, dům

1838

Steyskal Jafazl

1839

Stejskal Josef

1869

Sláma Tomáš – M.Věžnička

1880

Sláma Tomáš – M.Věžnička

1890

Sláma Tomáš – M.Věžnička

1914

Sláma Václav, Sláma Jan

1930

Sláma  Václav – U Kristů

1997

Sláma Miroslav – Byt

2016

Sláma Miroslav – Byt

2021

Sláma Miroslav – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 30

1635

Krupauer Bartha, Němec

1636

Krupauer Bartoň

1653

Ruppawr Bartoň, role 20

1654

Krupauer Bartoň

1658

Rupauer Barta, Rauchbauer, Němec

1675

Sobotka Vavřinec

1676

Sobotka Laurentis, bylo Rupauera Barty

1699

Sobotka Tomáš

1719

Sobotka Tomáš

1720

Sobotka Thomas, sedlak, katolik, bylo Sobotki Lorenza

1721

Sobotka Matěj

1758

Dobrovolný Ondřej

1763

Sobotka

1788

Dobrovolný  Ondřej, dům

1838

Dobrovolny Franz

1839

Dobrovolný Franz

1869

Dobrovolný Frant. – 1834 – Poděšín + Večeřa Jan – 1828 – Chlum

1880

Dobrovolný František – 1834

1890

Dobrovolný František – 1834

1914

Dobrovolný Josef

1930

Dobrovolný  Josef U Sobotku

1997

Dobrovolný František– Neob

2016

Dobrovolný František – Neob

2021

Dobrovolná Marie – Neobydlen

 

Rok

Jméno – č.p. 31

1754

Zelený Ondřej vystavěl

1762

Zelený Antonín

1763

Zelený, desátek 4/4

1770

Gabriel Jiřík

1788

Gabriel Jiřík, chalupa

1869

Novotný Jan – 1822 – Pořežín + Pospíchal Matěj – 1846 – Poděšín

1880

Novotný Jan-1823–Přibyslav

1890

Novotný Jan -1820 – Pořežín

1914

Sedlák Jan otec, Sedlák Jan syn, Sedlák Rudolf syn

1930

Sedlák  Antonín

1997

Ševečková Vlasta – Chalupa

2000

Ševeček Svatoslav – Chalupa

2006

Dobrovolný František – Neobydlen

2016

Dobrovolný František – Neobydlen

2021

Dobrovolný František a Marie – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 32

1605

Feyth Jacobi, zvaný Feytyn, Foltýn-sedlák malý a dráb obecní

1635

Patek Ssimon, byl to grunt zběhlého Gregora Nowotnyho, Feyth Hanz, Němec

1636

Pátků Šimon, Fejtn Hons

1658

Smeykalovo, pustá

1675

Novotný Gregor

1676

Nowotny Gregor, byla pustina Smeykalowska, spadle jest

1690

Neuwirth Leopold

1719

Zelenej Andres

1720

Zeleneg Andres, chalupnik, evanjelik

1754

Zelenej Ondřej

1773

Půža Josef

1788

Půža Josef, dům

1838

Dobrovolný Johann

1839

Dobrovolný Jan

1869

Dobrovolná Anna – Poděšín

1880

Dobrovolná Anna – Poděšín

1890

Dobrovolný Jan – Poděšín + Šimek Mikoláš – Poděšín

1914

Dobrovolný Eduard

1930

Dobrovolný  Eduard-U Zelenu

1997

Chvátal Alois – Byt

2008

Chvátal Alois ml. a Lucie – Byt

2017

Chvátal Alois ml. a Lucie – Byt

2021

Chvátal Alois ml. a Lucie – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 33

1788

Jaroš Matouš, chalupa

1869

Pokorný Václav – Nížkov

1880

Pokorný František – Poděšín

1890

Dobrovolný František – Poděšín + Rosecký František – Poděšín

1914

Chvátal František

1930

Chvátal  František – U Kantorů

1997

Landa František – Byt

2017

Landa František – Byt

2021

Landa František a Jindřiška – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 34

1605

Dreibauer Ludwig, zvaný Dýrpauer, nebo Dirpaur, Němec, robotýř v huti železné v Sirákově

1635

Drypauer Stephan, Dreibauer, Němec

1636

Dyrpaur Štěpán

1653

Musil Pavel

1654

Musil Pavel

1658

Musil Pawel

1666

Musil Bartoň

1675

Musil Bartoň

1676

Musyl Barta, bylo Musyla Pavla

1704

Musil Tomáš

1719

Musil Tomáš

1720

Musyl Thomas, sedlak, katolik, bylo Musyla Barty

1727

Jaroš Ludvík

1733

Jaroš Rudolph

1763

Musil, desátek

1776

Jaroš Matouš

1788

Jaroš Matouš, dům

1839

Jaroš Franz

1869

Jaroš Jan

1880

Jaroš Jan

1890

Jaroš Jan

1914

Homola František

1930

Homola  František – U Musilů

1997

Homola Jan – Byt

2013

Poul Jan a Jana – Byt

2017

Poul Jan a Jana – Byt

2021

Poul Jan a Jana – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 35

1716

Močhuba Václav postavil chalupu

1736

Matoušek Jakub

1760

Matoušek Tomáš

1788

Matouš Tomáš, dům

1838

Matouschek Martin

1839

Matoušek Martin

1869

Pařík Tomáš – Hrbov

1880

Pařík Tomáš – Hrbov

1890

Pařík Tomáš – Hrbov + Rosecký Martin – Poděšín

1914

Pařík Jan otec, Pařík Jan syn, Pařík Josef syn, Pařík František syn

1930

Pařík  Jan

1997

Flesar Bohumil – Byt

2017

Flesar Bohumil – Byt

2021

Flesar Bohumil – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 36

1784

Vystavěl

1788

Pibel Tomáš, chalupa

1839

Sláma Franz

1869

Stehlík Antonín – N.Veselí

1880

Stehlík Antonín – Oujezd

1890

Stehlík Josef

1914

Stehlík Josef

1930

Peřina  František 

1956

Peřina  František 

1997

Stehlík Bohumil – Neobydlen

1998

Stehlík Bohumil Polná – Neob.

2014

Stehlík Bohumil – Byt

2017

Stehlík Bohumil – Byt

2021

Stehlík Bohumil – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 37

1839

Dobrovolný Wáclav

1869

Dobrovolný Jan – Poděšín

1880

Dobrovolný Jan – 8 – 1846 – Poděšín

1890

Chalupnik Jan – M.Věžnice

1930

Dobrovolný  Josef – U Sobotku

1997

Dobrovolný František – Byt

2016

Dobrovolný František – Byt

2021

Dobrovolný František – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 38

1838

Chwatal Ondrzej

1839

Chvátal Andreas

1869

Chvátal Jan

1880

Chvátal Vavřín – Sirákov

1890

Musil Vavřín – Sirákov

1914

Musil Vavřinec, Musil František, Musil Rudolf

1930

Musil  Rudolf – U Tomšů

1997

Landa Roman – Byt

2021

Landa Roman a Jitka – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 39

1838

Chwatal Martin

1839

Chvátal Wáclav

1869

Chvátal Václav – Poděšín + Chvátal František – Poděšín

1880

Chvátal Václav – Poděšín

1890

Chvátal Václav – Poděšín

1914

Chvátal Antonín

1930

Chvátal  Václav – U Koubků

1997

Chvátal Jaroslav – Byt

2017

Chvátal Jaroslav – Byt

2021

Chvátal Jaroslav – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 40

1869

Kolář František – 6 – 1846 – Poděšín

1880

Kolář František – 11 – 1846 – Poděšín

1890

Kolář František – 10 – 1847 – Poděšín

1905

Kolář Jan

1930

Kolář  Jan – 12  98 -Samotín

1973

Vaverová Marie – Chalupa

2006

Vaverová Marie – Chalupa

2007

Vavera Josef – Chalupa

2014

Pártl Ladislav – Chalupa

2017

Pártl Ladislav – Chalupa

2021

Pártl Ladislav a Marie – Chalupa

Čísla 41-60

 

Čísla 41-60

 

Rok

Jméno – č.p. 41

1869

Kolář František – 9 – 1835 – Rudolec

1880

Kučera Martin – 6 – 1844 – Janovice

1890

Kučera Martin – 6 – 1844 – Janovice

1930

Kolář  Jan – 5  23 – Samotín

1951

Kolář Karel

1997

Svoboda Rudolf – Chalupa

1999

Svoboda Rudolf – Chalupa

2007

Geidl Milan – Chalupa

2017

Geidl Milan – Chalupa

2021

Geidl Milan a Jelínková Lenka – Chalupa

 

Rok

Jméno – č.p. 42

1869

Pivnička František – 4 – 1827 – Vatín

1880

Minář František – 6 – 1854

1890

Pivnička Josef – 9 – 1860 + Košák Štěpán – 4 – 1836

1914

Šimek Jan, Šimek František

1930

Šimek  Josef – 2  50 – U Fabinů

1952

Šmiraus Stanislav

1981

Šmiraus Stanislav

1988

Jednota – zahájení stavby

1990

Jednota- kolaudace,převod

2017

Jednota – Podnik

2021

Jednota – Podnik

 

 

Rok

Jméno – č.p. 43

1869

Sedlák Jan – 6 – 1842

1880

Sedlák Jan – 8 – 1842

1890

Sedlák Jan – 6 – 1842

1914

Sedlák Václav

1930

Rosecký  Rudolf – Krejčí

1976

Rosecká Marie zemřela

1977

Kislinger – Praha – Chalupa

1991

Obec Poděšín – koupila a zbourala

1997

Kaple – přiděleno nové č.p.

2017

Kaple – Obecní

2021

Kaple – Obecní

 

 

Rok

Jméno – č.p. 44

1869

Vlček František – 10 – 1828 – Volešná + Pibel Jan – 10 – 1818 – Poděšín

1880

Vlčková Marie – 7 – 1830

1890

Unterdorfský Josef – 5 – 1861 – Sirákov

1914

Koumar František, Koumar Antonín

1930

Koumar  František – 2  70

1978

Koumar František – nový výměnek

1994

Koumarová Božena – Byt

2007

Koumarová Božena – Byt

2008

Formánek Kamil – Byt

2015

Formánek Kamil – Byt

2017

Šitavanc Tomáš – Byt

2021

Šitavanc Tomáš a Jitka – Byt

 

 

Č.p. 45

Od roku 1828
Majitelé a události:

1828 Obecní škola
1869 Obecní škola Novotný František *1816 Oudoleň [6] 1880 Obecní škola Strašil Tomáš *1850 Volešná [1] 1890 Obecní škola – Urban Václav *1862 Zilavec [4] 1930 Obecní škola
1942 Obecní škola – zavedení elektrického osvětlení
1946 Obecní škola – Rosecká Vilemína – zahájila učit
1947 Obecní škola – Rosecká Vilemína – ukončila učit
1947 Obecní škola – Svobodová Marie – zahájila učit
1950 Obecní škola – Svobodová Marie – ukončila učit
1950 Obecní škola – Matějka Julius – zahájil učit
1952 Obecní škola – výměna střechy
1952 Obecní škola – Matějka Julius – ukončil učit
1952 Obecní škola – Krejčí František – zahájil učit
1957 Obecní škola – výměna oken
1966 Obecní škola – Krejčí František – ukončil učit
1970 Obecní škola – Pokorná Marie – zahájila učit
1975 Obecní škola – Pokorná Marie – ukončila učit, škola zrušena
2004 Mateřská škola [0] 2013 Mateřská škola [0]

 

 

Rok

Jméno – č.p. 46

1838

Rositzky Franz

1839

Rosizký Franz

1869

Rosecký František – 3

1880

Blažek Josef – 6 – 1849

1890

Blažek Josef – 6 – 1849 – Poděšín + Rosecký František – 4 – 1818 – Poděšín

1914

Hanus Josef

1930

Hanus  Josef – 6  90 – U Marků

1960

Hanus Jaroslav

1986

Hanusová Růžena

1991

Hanus Josef a Jaruška

1997

Hanus Josef – Neobydlen

2006

Vencelidesová Jaruška – Neobydlen

2014

Vencelidesová Jaruška – Chalupa

2017

Vencelidesová Jaruška – Chalupa

2021

Vencelidesová Jaruška – Chalupa

 

 

Rok

Jméno – č.p. 47

1839

Rosický Jan

1869

Rosecký Jan – 7 –  1838 – Poděšín + Rosecký Josef – 8

1880

Rosecký Václav – 14 – 1831

1890

Rosecký Václav – 4 – 1831 – Poděšín + Rosecký Jan – 2 –

1914

Chvátal Alois, Chvátal Stanislav, Chvátal Josef, Chvátal Adolf

1930

Chvátal  Stanislav – 32  36 – Udol. Chvátalů

1956

Flesar Rudolf a Blažena

1988

Sláma Pavel – Byt

2001

Sláma Pavel – Byt

2009

Sláma Pavel – Neobydlen

2017

Sláma Pavel – Neobydlen

2021

Flesar Lukáš a Růžena – staveniště, č.p. zaniklo

 

 

Rok

Jméno – č.p. 48

1839

Dobrovolný Wáclav

1869

Dobrovolný Václav – 4 – 3 – 1 – 1822 – Nížkov

1880

Dobrovolný Václav – 7

1890

Jaroš Tomáš – 6 – 1851 – Záborná + Dobrovolná Anna – 3 – 1825 – Poděšín

1914

Šimek Jan

1930

Šimková  Anna – 2  88

1953

Šimek Václav

1979

Šimek Jan

1995

Štohanzl Petr – Chalupa

1997

Štohanzl Petr – Chalupa

2000

Štohanzl Petr – Byt

2017

Štohanzl Petr – Byt

2021

Štohanzl Petr a Lenka – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 49

1869

Šimek Mikoláš – 6 –  1833

1880

Šimek Mikuláš – 6 – 1833

1890

Jambor Josef – 3 – 1820 – Sklený + Minář František – 7 – 1854 – Vatín

1914

Enderle František

1930

Enderle  Václav – 5  38 – U tesařů

1969

Smejkal Václav – Byt

1997

Smejkal Václav – Byt

2008

Růžková Danuše – darován

2017

Růžková Danuše  – Smejkal Václav – Byt

2021

Růžková Danuše – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 50

1839

Rosický Wáclav

1869

Rosecký Martin – 1819 – Poděšín

1880

Rosecký František – 4 – 1825 – Špinov

1890

Rosecká Františka – 4 – 1825 – Špinov

1914

Šmiraus Josef, Šmiraus Vojtěch, Šmiraus František

1930

Šmiraus František – 3  89

1981

Skalická Marie – Byt

1984

Skalická Marie – přestavba

2009

Vejvodová Marie – Byt

2017

Vejvodová Marie – Byt

2021

Vejvodová Marie – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 51

1839

Rosický Wáclav

1869

Rosecký Václav – 1831 – Poděšín

1880

Stránský Josef – 8 – 1842 – Č.Jablonná

1890

Stránský Josef – 8 – 1842 – Č.Jablonná + Schvaziert Josef – 2 – 1849 – Kamenná

1914

Stránský Jan, Stránský Josef

1930

Stránský  Jan – *1881- 6  99

1970

Stránský Josef  – *1916 – byt

1991

Stránský Josef – *1946 – Neobydlen

2011

Stránský Josef ml., Praha – Neobydlen

2017

Stránský Josef ml. Praha – Neobydlen

2021

Stránský Josef ml. Praha – Neobydlen

 

Rok

Jméno – č.p. 52

1839

Rosizký Jan

1869

Rosecký Jan – 1823 – Poděšín

1880

Štikar Jan – 1839 – Oujezd

1890

Rychtecký Josef – 1855 – M.Věžnice

1914

Rychtecký František, Rychtecký Josef

1930

Rychtecká  Marie – 15  04

1985

Rychtecká  Marie – zbouráno

1994

Zápotočný Bohumil – stavba

1995

Zápotočný Bohumil – kolaudace

2017

Zápotočný Bohumil – Byt Josef a Božena Palasovi

2021

Zápotočný Bohumil a Dana – Byt Božena Palasová

 

 

Rok

Jméno – č.p. 53

1869

není obydlen

1880

Chocenský Karel – 1843 – Šenfeld

1890

Šurnický Václav – 1858 – Polná

1914

Šurnický Vojtěch, Šurnický Emanuel, Šurnický Václav

1928

Rosecký  Adolf  Dr. – postaven byt ve mlýně 1. patro

1930

Rosecký  Adolf  Dr. – Ve mlýně

1991

Rosecký František – hostinec

2009

Rosecký František ml. – Hostinec

2014

Rosecký František ml. – Hostinec

2017

Rosecký František ml. – Neobydlen

2021

Rosecký František ml. – Neobydlen

 

Rok

Jméno – č.p. 54

1833

Šimek Mikuláš

1880

Dobrovolný Matěj – 1850 – Poděšín

1890

Dobrovolný Matěj – 1850 – Poděšín + Košák Josef – 1844 – Poděšín

1914

Dobrovolný Josef

1930

Dobrovolná  Frant. – 5  92 – U Chalupníčků

1975

Dobrovolná Zuzana úmrtí – Byt

1976

Dobrovolný Josef úmrtí – Byt

1988

Jaitner Milan – Byt

2006

Jaitnerová Eva – Byt

2006

Poul Petr – Byt

2012

Vencovský Aleš – Byt

2017

Vencovský Aleš – Byt

2021

Vencovský Aleš a Monika – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 55

1890

Endrle František – 1847 – Poděšín + Činčera František – 1829 – Poděšín + Košák Václav – 1824 – Poděšín

1914

Rosecký Karel otec, Rosecký Karel syn, Košák Antonín

1930

Obecní pazderna

1949

Flesar Alois

1961

Žák Josef

1974

Novotný Miroslav – Chalupa

2017

Novotný Miroslav – Chalupa

2021

Novotný Miroslav a Doris – Chalupa

 

Rok

Jméno – č.p. 56

1921

Šurnický  Rudolf – Postaven

1930

Šurnický  Rudolf – Hostinec

1936

Neubauer Jaroslav – *1908 -Byt

1936

Landsman Ladislav – *1947 -Byt

1979

Landsman Ladislav – Byt

2017

Landsman Ladislav – Chalupa

2021

Landsman Ladislav – Chalupa

 

 

Rok

Jméno – č.p. 57

1922

Sedlák  Václav *1879 – Postaven

1930

Sedlák  Václav – 2  42 – U Bádalů

1975

Sedlák  František *1903 -úmrtí

1976

Sobotková Ludmila – Byt

1984

Sedláková Marie úmrtí

2017

Sobotková Ludmila – Byt

2021

Sobotková Ludmila – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 58

1929

Jaroš  Jan *1875 – Postaven

1930

Jaroš  Jan – 1  17 –

1933

Landa Filip *1904 – Byt

1982

Landa Jiří – Byt

2017

Landa Jiří – Byt

2021

Landa Jiří – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 59

1930

Košák  Josef *1878 – Postaven

1935

Strnad Tomáš *1872 – Koupil byt

1968

Řeháček Vladislav – Byt

2017

Řeháček Vladimír – Byt

2021

Řeháček Vladimír a Marcela – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 60

1976

Pazderna – Zbourána, č.p. zaniklo

1987

Žák Libor *1963 – Postaven, změna č.p. na nový dům

1994

Žák Libor – Kolaudace

2017

Žák Libor – Byt

2021

Žák Libor – Byt

Čísla 61-80

 

Čísla 61-80

 

 

Rok

Jméno – č.p. 61

1934

Rosecký Jaroslav – Postaven

1997

Šustrová Zdeňka – Byt

2017

Šustr Zdeněk ml. – Byt

2021

Šustr Zdeněk ml. – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 62

1934

Šurnický Rudolf * 17.4.1893 – Postaven

1971

Jeřábek Jaromír – Koupil

chalupu

2002

Čermák Jan – Koupil

chalupu

2007

Čermáková Martina – Chalupa

2017

Cukrová Martina – Chalupa

2020

Cukrová Martina – Chalupa

2021

Kobylka Petr a Michaela – Chalupa

 

 

Rok

Jméno – č.p. 63

1936

Hanus Josef *14.8.1909 – postavil

1978

Bláha František – Byt

2000

Bláha František – Byt

2006

Bláha František – Byt

2008

Bláha František ml. – Byt

2014

Bláha František ml. – Byt

2015

Bláha František ml. – Byt

2016

Bláha František ml. – Byt

2021

Bláha František – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 64

 

Výměnek k domu č.2

1982

Jágr Josef *14.10.1958 – postavil

1997

Jágr Josef – Byt

2000

Jágr Josef – Byt

2006

Jágr Josef – Byt

2007

Jágr Josef – Byt

2014

Jágr Josef – Byt

2015

Jágr Josef – Byt

2016

Jágr Josef – Byt

2021

Jágr Josef – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 65

?

Sedlecký František *14.11.1891 – postavil

1997

Provazník Lubomír – Chalupa – koupil

2000

Provazník Lubomír – Chalupa

2006

Provazník Lubomír – Chalupa

2013

Provazník Lubomír – Chalupa

2014

Prokeš Daniel – Chalupa – koupil

2015

Prokeš Daniel – Chalupa

2016

Prokeš Daniel – Chalupa

2021

Prokeš Daniel a Kateřina – Chalupa

 

 

Rok

Jméno – č.p. 66

1934

Fejt Adolf *15.11.1892 – postaven výměnek

952

Rosecký František *19.5.1910

1997

Rosecký František – Neobydlen

2000

Rosecký František – Neobydlen

2006

Rosecký František – Neobydlen

2007

Rosecký František – Neobydlen

2014

Rosecký František – Neobydlen

2015

Rosecký František – Neobydlen

2016

Rosecký František – Neobydlen

2021

Rosecký František – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 67

1929

Homola Josef *10.4.1871 – postavil výměnek

1948

Homolová Božena *29.7.1915

1962

Homola Josef *7.5.1935 – Byt

1997

Homola Josef – Byt

2002

Homola Josef – Neobydlen

2006

Homola Josef – Neobydlen

2007

Homola Josef – Neobydlen

2014

Homola Josef – Neobydlen

2015

Homola Josef – Neobydlen

2016

Sobotka Zdeněk ml. – Neobydlen

2021

Sobotka Zdeněk ml. – Neobydlen

 

 

Rok

Jméno – č.p. 68

1954

Šimek Jan *21.6.1929 – postavil

1993

Šimek Zdeněk – Byt – převod

2000

Šimek Zdeněk – Byt

2006

Šimek Zdeněk – Byt

2007

Šimek Zdeněk – Byt

2014

Šimek Zdeněk – Byt

2015

Šimek Zdeněk – Byt

2016

Šimek Zdeněk – Byt

2021

Kuzmová Jana – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 69

1966

Enderle Stanislav *19.10.1930 – postavil

1991

Enderle Jiří – Byt – převod

2000

Enderle Jiří – Byt

2006

Enderle Jiří – Byt

2007

Enderle Jiří – Byt

2014

Enderle Jiří – Byt

2015

Enderle Jiří – Byt

2016

Enderle Jiří – Byt

2021

Enderle Jiří – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 70

1967

Rosecký František *20.4.1943 postavil

1997

Rosecký František ml. – Byt

2000

Rosecký František – Byt

2006

Rosecký František – Byt

2007

Rosecký František – Byt

2014

Rosecký František – Byt

2015

Rosecký František – Byt

2016

Rosecký František – Byt

2021

Rosecký František – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 71

1971

Chvátal František *26.1.1945 postavil

1990

Chvátalová Věra, Chvátal Libor

1997

Chvátalová Věra, Chvátal Libor

2000

Chvátalová Věra, Chvátal Libor

2003

Chvátal Libor a Martin – Byt

2007

Chvátal Libor a Martin – Byt

2014

Chvátal Libor a Martin – Byt

2015

Chvátal Libor a Martin – Byt

2016

Chvátal Libor a Martin – Byt

2021

Chvátal Libor a Martin – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 72

1971

Sláma Jindřich *25.6.1946 – postavil

1997

Sláma Jindřich – Byt

2000

Sláma Jindřich – Byt

2006

Sláma Jindřich – Byt

2007

Sláma Jindřich – Byt

2014

Sláma Jindřich – Byt

2015

Sláma Jindřich – Byt

2016

Sláma Jindřich – Byt

2021

Sláma Jindřich – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 73

1973

Jaroš Zdeněk *17.5.1927 – postaven

1987

Musilová Hana – Byt – převod

2000

Musilová Hana – Byt

2006

Musilová Hana – Byt

2007

Musilová Hana – Byt

2014

Musilová Hana – Byt

2015

Musilová Hana – Byt

2016

Musilová Hana – Byt

2021

Musilová Hana – Byt

 

Rok

Jméno – č.p. 74

1954

Kulturní dům – zahájení stavby

1958

Kulturní dům – ukončení stavby

1989

Kulturní dům – zbourané jeviště, zavezen sklep, přistavěna kotelna a sprcha

1990

Kulturní dům – omítnutí

1998

Kulturní dům – nově opraven a obložen kulturní dům

2003

Kulturní dům – plynofikace

2004

Kulturní dům – rekonstrukce sociálního zařízení a nová voda

2005

Kulturní dům – zvětšování, přestavba kuchyně

2015

Kulturní dům – oprava výčepu

2016

Kulturní dům – oprava přísálí, toalet, okapů a odpady dešťové vody

2017

Kulturní dům – dlažba u vchodu, plastová okna, chodba, šatna, strop, podlaha, obložení

2018

Kulturní dům – zateplení stropu

2021

Kulturní dům

 

 

Rok

Jméno – č.p. 75

1965

Kancelář ZDV – zaháj. stavby

1966

Kancelář ZDV – ukonč. stavby

1985

Zahájena přestavba budovy 1 byt, 3 místnosti pro brigádníky.

1986

Dokončena přestavba budovy

2016

Kancelář ZDV – Podnik, Bytovka, 2 byty

2018

Kancelář ZDV – Podnik, Bytovka

2021

Kancelář ZDV – Podnik, Bytovka

 

 

Rok

Jméno – č.p. 76

1978

Jaroš Jiří – zahájení stavby

1981

Jaroš Jiří – kolaudace

1992

Jaroš Jiří – stavba hospodářské budovy

2018

Jaroš Jiří – Byt

2021

Jaroš Jiří a Eva – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 77

1980

Kosour František – zah. stavby

1981

Kosour František – kolaudace

2018

Kosour František – Byt

2021

Kosour František a Jana – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 78

1979

Koumar Milan – zaháj. stavby

1983

Koumar Milan – kolaudace

2018

Koumar Milan – Byt

2021

Koumar Milan a Věra – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 79

1980

Jaroš Zdeněk – zahájení stavby

1984

Jaroš Zdeněk – kolaudace

2018

Jaroš Zdeněk a Radim – Byt

 

 

Rok

Jméno – č.p. 80

1981

Šimek Jan – zahájení stavby

1984

Šimek Jan – kolaudace

2015

Šimek Jan – Byt

2016

Sobotková Hana – Byt

2018

Sobotková Hana – Byt

2021

Sobotková Hana – Byt

Čísla 81-100

 

 

Čísla 81-100

Rok

Jméno – č.p. 81

1981

Sláma Jan – zahájení stavby

1991

Sláma Jan – kolaudace

2018

Sláma Jan – Byt

2021

Sláma Jan – Byt

 

Č.p. 82

Rok

Jméno – č.p. 82

1984

Šorf Milan – postavení

2018

Šorf Milan – Byt

2021

Šorf Milan a Jana – Byt

 

Č.p. 83

Rok

Jméno – č.p. 83

1982

Flesar Vladislav – zahájení stavby

1986

Flesar Vladislav – kolaudace

2018

Flesar Vladislav – Byt

2021

Flesar Vladislav – Byt

 

Č.p. 84

Rok

Jméno – č.p. 84

1997

Hrabětová Věra – Chalupa

2012

Hrabě Alexej – Chalupa

2012

Bartošová Lea – Byt

2018

Bartošová Lea – Byt

2021

Bartošová Lea – Byt

 

Č.p. 85

Rok

Jméno – č.p. 85

1981

Nejedlý Bohumil – zahájení stavby

1984

Nejedlý Bohumil – dokončení

2018

Nejedlý Bohumil – Byt

2021

Nejedlý Bohumil a Anna – Byt

 

Č.p. 86

Rok

Jméno – č.p. 86

1984

Enderle Stanislav – zahájení stavby

1987

Enderle Stanislav – kolaudace

2000

Enderle Stanislav – přístavba

2018

Enderle Stanislav – Byt

2021

Enderle Stanislav a Miroslava – Byt

 

Č.p. 87

Rok

Jméno – č.p. 87

1986

Matoušek Milan – zahájení stavby

1992

Matoušek Milan – kolaudace

2018

Matoušek Milan – Byt

2021

Matoušek Milan – Byt

 

Č.p. 88

Rok

Jméno – č.p. 88

1986

Koumar František – zahájení stavby

1989

Koumar František – kolaudace

2018

Koumar František – Byt

2021

Koumar František a Hana – Byt

 

Č.p. 89

Rok

Jméno – č.p. 89

1986

Jágr Pavel – zahájení stavby

1992

Jágr Pavel – hospodářská budova

2018

Jágr Pavel – Byt

2021

Jágr Pavel – Byt

 

Č.p. 90

Rok

Jméno – č.p. 90

1984

Šmirausová Anežka – zahájení stavby

1993

Šmirausová Anežka – kolaudace

2018

Šmirausová Anežka – Byt

2021

Šmirausová Anežka – Byt

 

Č.p. 91

Rok

Jméno – č.p. 91

1987

Nejedlý Alois – zahájení stavby

1991

Nejedlý Alois – kolaudace

2018

Nejedlý Alois – Byt

2021

Nejedlý Alois – Byt

 

Č.p. 92

Rok

Jméno – č.p. 92

1994

Doležal Václav – zahájení stavby

2002

Doležal Václav – kolaudace

2018

Doležal Václav – Byt

2021

Doležal Václav a Jana – Byt

 

Č.p. 93

Rok

Jméno – č.p. 93

1998

Jágr Jaromír – zahájení stavby

2000

Jágr Jaromír – kolaudace

2018

Jágr Jaromír – Byt

2021

Jágr Jaromír – Byt

 

Č.p. 94

Rok

Jméno – č.p. 94

1998

Sláma Pavel – zahájení stavby

2018

Sláma Pavel – Byt

2021

Sláma Pavel a Marie – Byt

 

Č.p. 95

Rok

Jméno – č.p. 95

1978

Klubovna TJ – zahájení stavby

1979

Klubovna TJ – dokon. stavby

2005

Obec Poděšín

2018

Klubovna SDH

2021

Klubovna SDH

 

Č.p. 96

Rok

Jméno – č.p. 96

2002

Flesar Bohumil – zah. stavby

2018

Flesar Bohumil – Byt

2021

Flesarová Marcela – Byt

 

Č.p. 97

Rok

Jméno – č.p. 97

2002

Šlechtický Jiří – zah. stavby

2018

Šlechtický Jiří – Byt

2021

Šlechtický Jiří – Byt

 

Č.p. 98

 

Rok

Jméno – č.p. 98

2014

Geidl Milan – Chalupa

2015

Geidl Milan – Chalupa

2018

Geidl Milan – Chalupa

2021

Geidl Milan – Chalupa

 

Č.p. 99

Rok

Jméno – č.p. 99

2014

Schäuer Lukáš – Stavba

2015

Schäuer Lukáš – Stavba

2018

Schäuerová Darina – Stavba

2021

Schäuerová Darina – Byt

 

Č.p. 100

Rok

Jméno – č.p. 100

2014

Starý Lukáš – Stavba

2015

Starý Lukáš – Byt

2018

Starý Lukáš – Byt

2021

Starý Lukáš a Palasová Šárka – Byt

Čísla 101-120

 

 

Č.p. 101

Rok

Jméno – č.p. 101

2017

Oborný Augustin – Stavba

2018

Oborný Augustin – Byt

2021

Oborný Augustin – Byt

 

Č.p. 102

Rok

Jméno – č.p. 102

2016

Nejedlý David – Stavba na zrušeném čísle 17

2017

Nejedlý David – Stavba na zrušeném čísle 17

2018

Nejedlý David – Byt

2021

Nejedlý David a Veronika – Byt

 

Č.p. 103

Rok

Jméno – č.p. 103

2016

Palas Luboš – Stavba

2017

Palas Luboš – Stavba

2018

Palas Luboš – Stavba

2021

Palas Luboš – Byt

 

Č.p. 104

Rok

Jméno – č.p. 104

2020

Ifrah Reda – Stavba

2021

Ifrah Reda – Byt

 

Č.p. 105

Rok

Jméno – č.p. 105

2017

Vodák Jan – Stavba

2018

Vodák Jan – Stavba

2021

Vodák Jan a Anna – Stavba

 

Č.p. 106

Rok

Jméno – č.p. 106

2020

Sobotková Naděžda – Stavba

2021

Sobotková Naděžda – Stavba

 

Č.p. 107

Rok

Jméno – č.p. 107

2020

Sláma Jan – Stavba

2021

Sláma Jan – Stavba

 

Č.p. 108

Rok

Jméno – č.p. 108

2020

Doskočil Jakub a Kantorová Aneta – Stavba

2021

Doskočil Jakub a Kantorová Aneta – Stavba

 

Č.p. 109

Rok

Jméno – č.p. 109

2020

Šlechtická Lenka – Stavba

2021

Šlechtická Lenka – Stavba

 

Č.p. 110

Rok

Jméno – č.p. 110

2020

Flesar Lukáš a Růžena – Stavba na zrušeném čísle 47

2021

Flesar Lukáš a Růžena – Stavba na zrušeném čísle 47

 

Č.p. 111

Rok

Jméno – č.p. 111

2021

Musilová Hana a Paleček – Stavba

 

Č.p. 112

Rok

Jméno – č.p. 112

2021

Kovářová Martina – Stavba

 

Č.p. 113

Rok

Jméno – č.p. 113

2021

Enderle Petr – Stavba