Historie svateb

Čp. Příjmení Jméno Narozen Příjmení Jméno Narozen Odkud Nyní Datum svatby
38. Landová Monika 15.08.86 Venkovský Aleš Polná 38. 20.01.2007
10. Flesar Milan 06.01.83 Jeřábková Lucie 24.7.90 Nížkov 152 10. 29.12.2006
70. Rosecký František 25.12.72 Jarošová Eva 29.10.75 Sázava 147 70. 18.2.2006
86. Enderlová Miroslava 15.09.83 Lán Jaromír 26.02.78 Porežín 4 86. 16.07.2005
2. Jágr Jaromír 24.12.69 Fraňková Olga 8.4.76 Měřín 93 16.11.2002
32. Chvátal Alois 1.4.77 Petržílková Lucie 15.10.76 Praha-Hovorčovice 32 27.9.2002
71. Chvátal Libor 4.3.68 Oulehlová Dana 14.5.80 Nové Veselí 71 17.8.2002
63. Bláha František 20.2.80 Tvrdíková Marie 4.7.80 Polná Palackého 968 63 17.8.2002
77. Kosourová Lenka 18.3.80 Dočekal Pavel 10.7.78 Matějov 77 29.6.2002
71. Chvátal Martin 11.6.69 Vávrová Ivana 21.9.72 Městec Králové 71 2.6.2001
88. Koumarová Hana 1.6.78 Musil Martin 11.11.74 Matějov 2 88 31.7.1999
29. Sláma Miroslav 18.6.60 Vasilcjun Maria 8.12.58 Ukrajina 29 13.12.1997
34. Homolová Jana 7.6.75 Poul Jan 25.10.72 34 5.7.1997
76. Suchánková Vladimíra 27.10.70 Špaček Jiří 5.6.68 Nížkov 137 76 21.3.1997
5. Šlechtická Jana 16.4.73 Seknička Vratislav 19.11.73 Meziříčko 49 5 9.9.1995
69. Enderle Jiří 30.4.67 Bártová Jana 19.5.70 Havlíčků Brod 69 26.10.1991
9. Dočekal Jaroslav 4.8.61 Novotná Libuše 29.6.72 Znetínek 58 9 21.9.1991
21. Homolová Naděžda 30.5.73 Sobotka Zdeněk 5.10.72 Nížkov 80 21 27.10.1990
15. Doležal Václav 19.6.62 Bednářová Jana 20.3.69 Žďár n.S. 92 29.9.1990
59. Řeháček Vladimír 9.10.68 Myčová Marcela 20.4.69 Nové Veselí 221 59 7.4.1990
18. Matoušek Milan 29.10.61 Pešková Marie 3.9.65 Radostín n.O. 152 87 30.7.1988
6. Palas Vratislav 3.8.63 Mrtková Hana 26.10.64 Česká Jablonná 41 6 23.4.1988
27. Šmiraus Adolf 11.5.52 Dobrovolná Ema 1.5.64 Poděšín 54 27 6.6.1987
29. Sláma Pavel 26.3.64 Chvátalová Marie 11.7.66 Sirákov 69 94 24.4.1987
8. Žák Libor 8.11.63 Aubustinov Eva 28.6.65 Velká Losenice 60 24.10.1986
Jaitner Milan 8.3.61 Filipová Eva 6.4.67 Polná Dobronín 46 54 20.6.1986
2. Jágr Pavel 17.3.61 Kuncová Marie 29.12.66 Věžnice 6 HB 89 7.6.1986
37. Dobrovolný František 10.5.58 Vargová Marie 14.2.64 Trutnov 37 7.9.1985
15. Doležal Josef 27.2.60 Sobotková Božena 11.7.65 Sirákov 12 1.12.1984
2. Jágr Josef 14.10.58 Bečková Anna 11.5.59 Chroustov 10 64 23.4.1983
63. Bláhová Jitka 30.3.65 Landa Roman 31.8.64 Žďár n.S. 38 22.4.1983
29. Sláma Jan 20.3.53 Králová Marie 8.12.58 Pavlínov 49 81 5.2.1983
14. Nejedlý Alois 19.8.55 Dočekalová Jaroslava 3.2.61 Nížkov 92 91 17.4.1982
6. Palasová Marta 10.8.60 Landa Jiří 17.12.59 Žďár n.S. 58 9.1.1982
11. Musilová Jana 27.6.60 Navrátil Vladimír 19.5.60 Žďár n.S. 11 24.10.1981
26. Šorf Milan 21.2.60 Foltová Jana 24.1.62 Hrbov 2 82 12.9.1981
69. Enderle Stanislav 9.10.57 Sochorová Miroslava 30.5.62 Nížkov 85 86 29.8.1981
35. Flesar Vladislav 16.1.57 Šustrová Anna 4.5.60 Bohdalov 162 83 11.4.1981
28. Koumar Milan 21.9.57 Jamborová Věra 15.7.59 Polná 78 26.1.1980
10. Flesar Bohumil 6.6.48 Jeklová Miluše 4.5.58 Brzkov 10 29.9.1979
39. Chvátal Jaroslav 18.5.56 Činčerová Blanka 21.5.61 Nové Veselí 232 39 21.4.1979
1. Jarošová Hana 30.3.58 Musil Václav 28.8.57 Matějov 2 73 14.4.1979
14. Nejedlý Bohumil 5.9.52 Baumrukov Anna 5.3.56 Nížkov 91 85 25.11.1978
69. Enderlová Jana 7.1.59 Kosour František 20.11.52 Znetínek 6 77 21.10.1978
48. Šimek Jan 1.5.46 Cibulková Helena 23.6.43 Velké Orviště 80 10.6.1978
28. Koumar František 14.10.54 Prokešová Hana 20.9.54 Věžnice 4 HB 88 26.11.1977
1. Jaroš Zdeněk 1.3.53 Pazourová Marie 8.3.58 Sirákov 68 79 20.8.1977
50. Skalická Marie 1.11.56 Vejvoda František 145.7.57 Žďár n.S. 50 22.11.1975
68. Šimek Jiří 19.6.56 Andělová Ludmila 1.4.56 Hrbov 13 25 12.10.1974
Jaroš Jiří 17.12.45 Krčálová Eva 16.8.52 Budišov 42 76 22.4.1973
34. Homola Jan 12.9.48 Zvolánková Alena 11.12.51 Nížkov 111 34 3.2.1973
20. Homola Josef 7.5.35 Novotná Anna 25.11.47 Poděšín 21 20 17.11.1972
57. Sedláková Ludmila 16.7.46 Sobotka Václav 10.7.43 Sirákov 12 57 22.8.1972
70. Rosecký František 20.4.42 Coufalová Marie 27.7.48 Záborná 12 70 12.2.1972
32. Chvátal Alois 18.1.48 Mrkvičková Růžena 11.5.49 Škrdlovice 46 32 21.11.1970
5. Rosecká Františka 29.3.47 Šlechtický Josef 15.11.45 Meziříčko 5 5 27.9.1969
33. Chvátalová Jindřiška 17.4.48 Landa František 13.9.43 Nové Dvory 6 33 6.9.1969
4. Doležal Antonín 3.5.43 Rosecká Stanislava 1.5.46 Dobroutov 40 4 22.4.1967
59. Strnadová Ludmila 16.2.48 Řeháček Vladislav 14.5.45 Škrdlovice 77 59 25.3.1967
61. Rosecká Zdeňka 4.5.44 Šustr Zdeněk 10.10.42 Nové Veselí 11 61 2.3.1965
8. Bláha František 16.2.39 Hanusová Věra 2.11.44 Poděšín 63 63 10.11.1962
6. Palas Josef 26.7.35 Slámová Božena 14.11.34 Poděšín 29 52 8.6.1957
50. Šmirausová Marie 6.4.34 Skalický Adolf 26.5.29 Praha 50 26.11.1955
49. Enderle Stanislav 19.10.30 Štohanzlová Marie 20.1.32 Špinov 69 23.4.1955
49. Enderlová Anna 16.7.36 Smejkal Václav 3.1.30 Krásná Hora 31 49 23.4.1955
25. Šimek Jan 21.6.29 Landová Ludmila 5.9.34 Poděšín 58 68 30.1.1954
9. Dočekal Jaroslav 13.2.21 Jarošová Marie 9.11.25 Sirákov 9 9.1.1954
29. Sláma Jan 9.5.24 Jarošová Anna 13.11.27 Sirákov 29 24.11.1951
14. Nejedlý Alois 10.6.25 Slámová Marie 23.4.26 Poděšín 29 14 24.11.1951
1. Jaroš Zdeněk 17.5.27 Kašpárková Božena 24.8.29 Sirákov 18 73 7.7.1951
47. Flesar Rudolf 26.1.15 Chvátalová Blažena 26.1.17 Poděšín 10 47 8.2.1947
26. Šorf Josef 20.12.04 Koumarová Františka 25.3.27 Poděšín 44 26 21.9.1946
33. Chvátal Stanislav 22.10.15 Simonideso Anna 26.7.23 Chroustov 33 3.10.1943
19. Rosecký František 19.5.10 Chvátalová Františka 11.1.23 Poděšín 47 19 13.6.1942

Svatby – rodáci podle data svatby

Čp. Příjmení Jméno Narozen Příjmení Jméno Narozen Odkud Nyní Datum svatby
85. Nejedlá Radana 24.1.80 Novák Jan 16.9.80 Polná 7.10.2006
39. Chvátalová Romana 2.5.82 Marek Rostislav Jihlava 17.6.2006
25. Šimek Pavel 27.3.80 Karotenová Markéta Bohdalov Bohdalov 30.7.2005
39. Chvátalová Iva 3.9.79 Horsák Petr Jihlava 2.7.2005
88. Koumarová Pavlína 4.5.1982 Nedělka Radek 16.1.78 Vel. Losenice Žďár n.S. 11.9.2004
83. Flesar Vladislav 2.2.83 Klímová Radka 2.11.82 Olešenka 7 Nížkov 17.1.2004
25. Šimková Martina 19.8.76 Ferenc Martin 9.10.73 Praha Praha 28.6.2003
57. Sobotka Václav 4.8.77 Večeřová Eva 23.4.79 Nížkov 220 Nížkov 220 7.6.2003
38. Landa Roman 10.10.83 Petrželová Michala 19.10.82 Zhoř Zhoř 8.2.2003
57. Sobotka Pavel 28.4.75 Musilová Monika Sirákov 67 Sirákov 26.7.2002
34. Homola Viktor 25.11.73 Růžičková Marcela 15.9.73 Láz 62 Jihlava 1.7.2000
4. Doležal Petr 6.6.78 Grosová Dana 26.11.78 Nová Ves135 Nová Ves135 12.2.2000
25. Šimek Jiří 31.3.75 Došková Veronika 3.9.79 Hrbov Hrbov 30.1.1999
70. Rosecká Jitka 3.1.76 Krčál Jaroslav 20.10.71 Bohdalov 262 Bohdalov 262 21.2.1998
33. Landová Lenka 12.8.72 Málek Antonín 6.12.72 Žďár n/S. 8.11.1997
57. Sobotka David 31.8.72 Šimková Hana 21.8.79 Poděšín 80 Polná 23.8.1997
4. Doležal Antonín 13.5.71 Zvolánková Pavlína 22.1.76 Nížkov 155 Nížkov 13.4.1996
4. Doležalová Stanislava 30.7.69 Slabý Petr Meziříčko 23 Meziříčko 23 30.7.1994
32. Chvátalová Reneta 27.5.71 Kissner Thomas 1.3.61 SRN SRN 5.6.1991
6. Palasová Iva 26.2.62 Tachovský Lubomír 30.9.64 Přibyslav 473 Přibyslav 473 28.4.1990
71. Chvátal Libor 4.3.68 Jarošová Vladimíra 27.10.70 P 76 rozvod 24.2.1990
59. Řeháčková Michaela 17.9.67 Částka Vlastimil 24.3.65 Záborná 69 Záborná 69 21.3.1987
69. Enderlová Eva 5.2.64 Sobotka Miloslav 30.7.63 N.Veselí 231 N.Veselí 231 12.4.1986
2. Jágrová Marie 1.10.63 Tlačbaba Vladimír 4.5.61 Záborná 65 Jamné 49 28.4.1984
15. Doležalová Květuše 19.6.62 Novotný František 29.5.61 Újezd 58 Újezd 58 4.6.1983
63. Bláhová Věra 26.2.64 Růžička Radomír 4.7.61 Žďár n/S. Žďár n/S. 22.4.1983
9. Dočekalová Marie 17.1.56 Leština Kamil 8.5.59 Praha 2 N.Veselí 77 10.2.1983
29. Slámová Anna 27.7.58 Vomela Rudolf 26.3.57 Rudolec 49 Rudolec 49 2.1.1982
69. Enderlová Ludmila 4.9.60 Růžička Vladislav 5.11.57 V.Losenice V.Losenice 8.8.1981
7. Flesarová Marie 1.9.57 Ducháček Jan 31.3.52 Boskovice Brno 12.4.1980
29. Slámová Marie 19.7.55 Ifrah Salah 20.10.52 Tunis Žďár n/S. 25.8.1979
30. Dobrovolný Luboš 29.11.56 Pelikánová Bohumila 12.12.56 Arnolec Jihlava 6.7.1979
28. Koumarová Marie 4.11.58 Stejskal Bohumil 2.3.57 Matějov 23 Mělkovice 30.6.1979
9. Vlastimil Dočekal 13.2.57 Tesárková Hana 28.10.58 Březí n/O. 35 Polná 770 30.9.1978
10. Flesar Miroslav 15.2.52 Sobotková Hana 15.10.59 Záborná 58 Záborná 70 3.12.1977
12. Šimek Pavel 24.1.53 Prchalová Olga 25.1.52 M.Losenice Nížkov 141 24.1.1976
7. Flesar Josef 31.5.53 Dočekalová Dagmar 18.11.56 Nížkov Nížkov 149 22.11.1975
7. Flesarová Miroslava 4.1.55 Bělík Jiří 14.4.51 N.Veselí 130 N.Veselí 16.11.1974
26. Šorf Bohuslav 19.8.47 Šlégrová Věra 8.10.52 Janovice Žďár n/S. 26.10.1974
40. Kolářová Marie 29.8.32 Vavera Josef 2.3.29 Stáj Jihlava 13.6.1953
10. Flesar Alois 18.5.22 Havránková Ludmila 30.11.25 Bračice Jirkov 26.6.1948

Svatby – rodáci podle čísla popisného. Zvýrazněné ještě dle data svatby.

Čp. Příjmení Jméno Narozen Příjmení Jméno Narozen Odkud Nyní bydlí Datum svatby
2. Jágrová Marie 1.10.63 Tlačbaba Vladimír 4.5.61 Záborná 65 Jamné 49 28.4.1984
2. Jágrová Božena 12.7.39 Chytal Rudolec 39
2. Jágrová Marie 9.12.40 Dobrovolný Žďár n/S.
4. Doležalová Marie 19.8.44 Minář Trhonice 22
4. Doležalová Stanislava 30.7.69 Slabý Petr Meziříčko 23 Meziříčko 23 30.7.1994
4. Doležal Antonín 13.5.71 Zvolánková Pavlína 22.1.76 Nížkov 155 Nížkov 13.4.1996
4. Doležal Petr 6.6.78 Grosová Dana 26.11.78 Nová Ves135 Nová Ves135 12.2.2000
6. Palasová Iva 26.2.62 Tachovský Lubomír 30.9.64 Přibyslav 473 Přibyslav 473 28.4.1990
7. Flesarová Miroslava 4.1.55 Bělík Jiří 14.4.51 N.Veselí 130 N.Veselí 16.11.1974
7. Flesar Josef 31.5.53 Dočekalová Dagmar 18.11.56 Nížkov Nížkov 149 22.11.1975
7. Flesarová Marie 1.9.57 Ducháček Jan 31.3.52 Boskovice Brno 12.4.1980
8. Bláha Adolf 23.3.47 Takáčová Zuzana 12.4.47 Benešov SR Benešov SR
8. Bláha Josef 10.1.35 Praha 4
8. Bláhová Růžena 14.3.37 Palas Tasov
8. Bláhová Miluše 26.4.42 Žák Josef 16.9.34 Žďár n/S.
9. Vlastimil Dočekal 13.2.57 Tesárková Hana 28.10.58 Březí n/O. 35 Polná 770 30.9.1978
9. Dočekalová Marie 17.1.56 Leština Kamil 8.5.59 Praha 2 N.Veselí 77 10.2.1983
10. Flesar Alois 18.5.22 Havránková Ludmila 30.11.25 Bračice Jirkov 26.6.1948
10. Flesar František 26.4.47 Sebroňová Marie 29.9.46 Záborná 33 Záborná
10. Flesar Miroslav 15.2.52 Sobotková Hana 15.10.59 Záborná 58 Záborná 70 3.12.1977
11. Chvátalová Marie 23.11.36 Musil Sirákov 14 Sirákov 14
12. Šimek František 1.10.36 Přibyslav
12. Šimek Bohumil 26.3.44 Záborná 33 Záborná 33
12. Šimek Petr 24.1.53 Fuitová Alena 27.7.55 Brzkov 30 Brzkov 30
12. Šimek Pavel 24.1.53 Prchalová Olga 25.1.52 M.Losenice Nížkov 141 24.1.1976
15. Doležalová Květuše 19.6.62 Novotný František 29.5.61 Újezd 58 Újezd 58 4.6.1983
16. Činčerová Zdena 25.3.45 Strouhal Žďár n/S.
16. Marie 15.5.37 Koumar Žďár n/S.
19. Rosecká Drahomír 18.1.46 Antoš Ledeč n/S.
20. Homola Bohumil 11.1.38 N.Dvory 42
20. Homolová Ilona 1.8.74 Marek Otto Nížkov 136 Nížkov 199
20. Novotná Ivana 1.12.66 Novotný Zbyněk 8.1.66 Žďár n/S. Žďár n/S. r.
21. Novotná Marie 10.10.37 Havránek Žďár n/S.
21. Novotný Josef 10.10.37 Žďár n/S.
22. Chalupníková Vlasta 12.8.49 Chromý Škrdlovice Škrdlovice
22. Chalupníková Marie 6.3.45 Pazderka Stř. Hory 57
22. Chalupníková Zdeňka 8.1.47 Smutný V.Beranov 105
23. Pařízek Jaroslav 10.11.39 Polná
25. Šimek Jiří 31.3.75 Došková Veronika 3.9.79 Hrbov Hrbov 30.1.1999
26. Šorf Jaromír 12.11.36
26. Šorf Josef 3.12.30 Čáslav
26. Šorf Bohuslav 19.8.47 Šlégrová Věra 8.10.52 Janovice Žďár n/S. 26.10.1974
27. Šmirausová Bohumila 30.3.43 Švéda Jiří Postřelmov
28. Koumarová Marie 4.11.58 Stejskal Bohumil 2.3.57 Matějov 23 Mělkovice1479 30.6.1979
29. Slámová Ludmila 30.7.56 Jelínek Jaroslav Sirákov 2 Sirákov 2
29. Slámová Marie 19.7.55 Ifrah Salah 20.10.52 Tunis Žďár n/S. 25.8.1979
29. Slámová Anna 27.7.58 Vomela Rudolf 26.3.57 Rudolec 49 Rudolec 49 2.1.1982
30. Dobrovolná Miluška 7.1.41 Blažek H.Krupá
30. Zimermanová Alena 18.1.44 Zimerman N.Město
30. Dobrovolný Luboš 29.11.56 Pelikánová Bohumila 12.12.56 Arnolec Jihlava 6.7.1979
31. Sedlák Oldřich 7.2.35 Pardubice
31. Sedláková Marie 4.8.33 Procházka Pardubice
31. Sedláková Dana 13.3.40 Rosický V.Losenice
32. Chvátalová Ema 10.9.46 Józl František Polná 37 Polná 37
32. Chvátalová Marie 21.7.44 Cink Bohuslav Jihlava
32. Chvátalová Reneta 27.5.71 Kissner Thomas 1.3.61 SRN SRN 5.6.1991
33. Landová Lenka 12.8.72 Málek Antonín 6.12.72 Žďár n/S. 8.11.1997
34. Homolová Marie 14.2.44 Jelínek Jan 29.11.37 Zhoř N.Veselí 245
34. Homola Viktor 25.11.73 Růžičková Marcela 15.9.73 Láz 62 Jihlava 1.7.2000
35. Paříková Jiřina 25.4.31 Novotný Sirákov Sirákov 50
35. Flesar Pavel 24.6.65 Ondráková Marie 26.4.67 Sirákov 59 Poděšín 35
40. Kolářová Marie 29.8.32 Vavera Josef 2.3.29 Stáj Jihlava 13.6.1953
46. Hanus Josef 19.2.47 Praha
46. Hanusová Jaroslava 31.12.49 Vencelides Jaromír 21.9.49 N.Veselí 5 N.Veselí 5
48. Šimková Miluše 18.5.56 Veselý Milan N.Veselí 78 N.Veselí 78
48. Šimek Václav 23.10.41 Ostrov n/O.
49. Smejkalová Anna 20.2.56 Machala Brno Brno
49. Smejkalová Dana 15.3.57 Růžek Bohumír 7.9.52 Žďár n/S. Žďár n/S.
51. Stránský Josef 11.3.46 Mokrá Záborná Záborná 71
56. Landsman Ladislav 29.12.47 Škarková Věra 6.5.52 Hlinné 13 Žďár n/S.
57. Sedlák Stanislav 17.2.35 Sobotková Anežka 18.1.40 Polná Žďár n/S.
58. Landa Jiří 17.1.36 Žďár n/S.
58. Landová Jana 3.7.42 Krejčí N.Ves24
58. Landová Jiřina 3.7.42 Simonides Chroustov
58. Landová Jana 2.7.42 Landa
59. Řeháčková Michaela 17.9.67 Částka Vlastimil 24.3.65 Záborná 69 Záborná 69 21.3.1987
61. Šustr Radek 19.8.65 Záborná 29 Žďár n/S.
63. Bláhová Věra 26.2.64 Růžička Radomír 4.7.61 Žďár n/S. Žďár n/S. 22.4.1983
63. Bláhová Iveta 16.6.67 Havlík Pavel Žďár n/S. 18.4.1987
68. Šimková Jana 25.8.54 Kuzma František Polná
69. Enderlová Marie 22.2.56 Zítka Emanuel 29.3.54 Žďár n/S. Věcov
69. Enderlová Ludmila 4.9.60 Růžička Vladislav 5.11.57 V.Losenice V.Losenice268 8.8.1981
69. Enderlová Eva 5.2.64 Sobotka Miloslav 30.7.63 N.Veselí 231 N.Veselí 231 12.4.1986
70. Rosecká Jitka 3.1.76 Krčál Jaroslav 20.10.71 Bohdalov 262 Bohdalov 262 21.2.1998
71. Chvátal Martin 11.6.69 Boháčková Pavlína 20.7.70 Újezd Čáslav
71. Chvátal Libor 4.3.68 Jarošová Vladimíra 27.10.70 P 76 24.2.1990
71. Chvátal František 26.1.45 Duranová Věra 26.9.47 Nové Veselí rozvod 15.11.1980

Sepsal Zdeněk Jaroš, upravil Jaroslav Dočekal 2001-2002